Design dla konesera Responsible care

Sztukateria nowoczesna

Utarło się przekonanie, że sztukateria polecana jest wyłącznie aranżacjom utrzymanym w klimatach pałacowych i popularnym stylu angielskim. Owszem ich wysublimowany i awangardowy charakter tworzy złoty środek pomiędzy tym, co eleganckie i podniosłe. Niemniej jednak tego typu elementy dekoracyjne fantastycznie odnajdują się również we wnętrzach zamieszkiwanych przez współczesnych i minimalistycznych estetów. Rekomendowana przez nas sztukateria nowoczesna np. listwy ścienne, przypodłogowe czy panele 3D szybko i skutecznie stworzą niezwykły i nietuzinkowy styl danej przestrzeni.

Uniwersalna sztukateria nowoczesna do każdego wnętrza

Aktualnie na salonach (i nie tylko) rządzą funkcjonalne listwy poliuretanowe. Ten typ elementu dekoracyjnego wybierany jest przez naszych klientów, ponieważ jako użytkownicy doceniają go za lekkość materiału, z którego został wykonany oraz wysoką odporność np. na wilgoć. W ofercie naszego sklepu znajduje się sztukateria NMC, tym samym proponując ogromny wybór produktów stworzonych z dbałością o każdy najmniejszy detal. Listwy z pianki poliuretanowej użyte do aranżacji wnętrza przemienią przestrzeń i nadadzą jej niezwykłego charakteru w sposób szybki, praktyczny i prosty!

Zainspiruj się sztukaterią nowoczesną

Każda sztukateria rządzi się swoimi prawami. Ta o nowoczesnym charakterze nie narzuca konkretnego charakteru, dlatego też tak chętnie wykorzystywana jest w aranżacjach minimalistycznych, szczególnie jeśli chodzi o pomieszczenia utrzymane w prostych formach. Ponadto, tego typu elementy dekoracyjne nie ograniczają wyboru dodatków. Potrafią fantastycznie komponować się zarówno z awangardowymi, jak i uniwersalnymi detalami. Sztukateria nowoczesna może zostać wykorzystana oszczędnie i subtelnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ponieść się fantazji i zaszaleć.

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.