Design dla konesera Responsible care

Sztukateria do mebli

Sztukateria stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na szybką i funkcjonalną przemianę każdej przestrzeni. Metoda ta chętnie wykorzystywana, znana jest przede wszystkim z montażu dekoracyjnych listew na ścianach i sufitach. Element ten także fantastycznie współgra w aranżacjach ściennych czy jako spójne połączenie podłogi z sufitem. Spektakularna sztukateria do mebli to jednak nowość! Tworzy zdobne elementy, tym samym kreując charakter całego pomieszczenia.

Sztukateria niejedno imię ma! Zastosują ją dekorując meble

Sztukateria do mebli polecana jest bez względu na styl, który króluje we wnętrzu. Aby dopasować się do ogólnego klimatu, polecamy wybrać mniej lub bardziej nietuzinkowe elementy dekoracyjne np. minimalistyczne, gładkie listwy lub aktualnie modne półwałki. Brzmi monotonnie? Wszystko bowiem zależy od tego, z jakim kolorem i np. uchwytami połączysz sztukaterię. Prosty regał, komoda, a nawet biblioteczka przemieni się w głównego aktora, który skupi na sobie wzrok postronnych obserwatorów.

Styl klasyczny, a co za tym idzie również uniwersalny okaże się także wspaniałym tłem dla awangardowych listew z nutką luksusu, np. bogatszymi ornamentami. Prezentujące wzory kwiatowe czy nawiązujące do antycznego świata stworzą inspirujące aranżacje, pełne kunsztu i niewymuszonej elegancji.

Sztukateria do mebli nie boi się wyzwań

Jako profesjonalna firma, poszukujemy inspiracji dopasowanych do najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc zastanawiałeś się, w jaki sposób i gdzie wykorzystać sztukaterię, to wiedz, że trafiłeś pod właściwy adres! Tego typu elementy dekoracyjne fantastycznie urozmaicą dwudrzwiową szafę, zabudowę RTV, kuchenne szafki, a nawet zagłówek łoża małżeńskiego.

Jeśli poszukujesz oryginalnych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu – razem stworzymy coś wspaniałego!

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.