Design dla konesera Responsible care

Sztukateria angielska

Dodatkowe zdobienie ścian? Odchodzimy od tego pomysłu, decydując się na zwyczajne malowanie i jeszcze bardziej monotonną tapetę. Ten popularny sposób jest jednak oklepany i mało oryginalny. Jako, że naszą inspiracją jest podążanie za aktualnie obowiązującymi trendami, które funkcjonują w zgodzie z upodobaniami naszych klientów, do wnętrz polecamy sztukaterię angielską. Dzięki temu pomieszczenie będzie kusić wyjątkowym stylem.

Sztukateria angielska – postaw kropkę nad „i”

Angielski charakter sztukaterii przypadnie do gustu wszystkim, którzy doceniają eleganckie i wyjątkowe aranżacje przestrzeni. Element dekoracyjny fantastycznie sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni, a nawet gabinecie. Sztukateria angielska przemieni zwykłe, surowe ściany w klimatyczne i charakterne, ale też pełne ciepła przestrzenie.

Ten angielski element dekoracyjny zazwyczaj kojarzy się z klasycznymi i tradycyjnymi wartościami, ujętymi w sposób naturalny. Często kojarzona z arystokratycznymi przestrzeniami, aktualnie wychodzi naprzeciw zwykłym śmiertelnikom. Nasze produkty oferują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie – nutka luksusu rozświetli i uatrakcyjni wnętrze domownika „ulepionego” z krwi i kości.

Ponadczasowa biel sztukaterii angielskiej

Proponowany przez nas element dekoracyjny zazwyczaj ujawnia ukryte piękno w ponadczasowym, białym wydaniu. Rekomendowana przez nas sztukateria angielska dopasowująca się do podstawowej, ale równie modnej palety kolorów tworzy niezwykłe i inspirujące aranżacje. Biel bowiem można łączyć z mahoniowymi, rzeźbionymi meblami, klasycznym klimatem minimalistycznych dodatków, a nawet nowoczesnym designem. Produkt ten więc wspaniale nawiązuje do przysłowiowego „do wyboru do koloru”.

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.