Design dla konesera Responsible care

O nas

akademia sztukaterii - dystrybutor dekoracji nmc,  to marka pod której szyldem kontynuuje swoją działalność Aniro - firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy wysokiej jakości sztukaterie renomowanych firm, a także dostarczamy inspiracje i rozwiązania techniczne. akademię sztukaterii stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą kształtować otaczającą ich przestrzeń i nadawać jej charakter dzięki współczesnej sztukaterii. Dostarczamy inspiracji oraz najlepszych narzędzi i produktów do ich realizacji.

akademia sztukaterii dostarcza najlepsze produkty

Oferujemy szeroką gamę lekkich i łatwych w montażu sztukaterii i detali architektonicznych m.in belgijskiego producenta firmy nmc oraz ekskluzywne kolekcje tradycyjnej sztukaterii gipsowej według indywidualnych projektów. W wachlarzu produktów znajdą Państwo m.in.: dekoracyjne listwy przysufitowe, ścienne, przypodłogowe, wykończeniowe,  rozety oraz elementy architektoniczne przeznaczone do ozdabiania elewacji budynków. 

akademia sztukaterii inspiruje

Odkrywamy potencjał, jaki kryje w sobie współczesna sztukateria. Inspirujemy do poznania możliwości aranżacyjnych, nieograniczonych niczym poza wyobraźnią. Prezentujemy wnętrza stylowe, unikalne, niebanalne, które zawdzięczają swój charakter sztukaterii i detalom. Miejsca wyjątkowe i kreatywne jak ich twórcy. Zapraszamy do świata wielowymiarowego, w którym przestrzeni nie definiują kąty proste. Do świata eksperymentów z formą i przestrzenią, które zawsze kończą się sukcesem - dzięki sztukaterii.

akademia sztukaterii szkoli i doradza

Swoją wiedzę czerpiemy z 20 lat doświadczenia firmy Aniro, której działalność kontynuujemy pod nowym szyldem. Pomagamy znaleźć rozwiązania techniczne i produkty, które pozwolą nadać indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Doradzamy profesjonalistom z branży aranżacji wnętrz i amatorom, którzy chcą zrealizować swoją wizję w otaczającej ich przestrzeni. Służymy radą na każdym etapie realizacji projektu wnętrzarskiego. Dzielimy się również praktycznymi wskazówkami i sprawdzonymi metodami, po to, aby praca ze sztukaterią dawała jak najwięcej satysfakcji. 

W tym dziale:

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.