Design dla konesera Responsible care

Inwestycje

Akademia sztukaterii to wiodąca marka na rynku sztukaterii. Od ponad dwudziestu lat dostarcza wysokiej jakości sztukaterie renomowanych, europejskich producentów, oferując bardzo szeroki asortyment produktów w każdej dostępnej technologii (od poliuretanu do gipsu). Akademia sztukaterii jest niekwestionowanym liderem w zakresie realizacji dużych inwestycji tj. hotele, pensjonaty, domy weselne, kluby, restauracje oraz inne obiekty przestrzeni publicznej.

To pewny i sprawdzony partner, w którego portfolio znajduje się kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Najlepszymi referencjami są realizacje powstałe we współpracy z akademią sztukaterii, a wśród nich m.in.:

http://www.bialypalac.pl/

http://www.golebiewski.pl/mikolajki

http://www.grandlubicz.pl/

http://www.hotel-aurora.pl/

http://hoteldana.pl/

http://www.hotelczarnypotok.pl/

http://www.palacmortegi.pl/

http://www.palacsaturna.pl/

Akademia sztukaterii opiera współpracę z inwestorem na wielu płaszczyznach. Na wszystkich etapach realizacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, konsultuje projekt, doradza i udziela profesjonalnego wsparcia technicznego podczas inwestycji. Odkrywa potencjał współczesnej sztukaterii, inspiruje i pomaga znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do charakteru przedsięwzięcia.

W wachlarzu wysokiej jakości produktów znajdą Państwo m.in.: lekkie i łatwe w montażu dekoracyjne listwy przysufitowe, ścienne, przypodłogowe, wykończeniowe,  dekoracyjne detale architektoniczne oraz ekskluzywne kolekcje tradycyjnej sztukaterii gipsowej wykonywane według indywidualnych projektów. W ofercie akademii dostępne są także trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne elementy przeznaczone do ozdabiania elewacji budynków. 

Zapraszamy do współpracy!

Tel:  502 234 570 lub 42 640 70 96

email: biuro@akademiasztukaterii.pl 

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.