Akademia Sztukaterii

Design dla konesera Responsible care

Inwestycje

Akademia sztukaterii to wiodąca marka na rynku sztukaterii. Od ponad dwudziestu lat dostarcza wysokiej jakości sztukaterie renomowanych, europejskich producentów, oferując bardzo szeroki asortyment produktów w każdej dostępnej technologii (od poliuretanu do gipsu). Akademia sztukaterii jest niekwestionowanym liderem w zakresie realizacji dużych inwestycji tj. hotele, pensjonaty, domy weselne, kluby, restauracje oraz inne obiekty przestrzeni publicznej.

To pewny i sprawdzony partner, w którego portfolio znajduje się kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Najlepszymi referencjami są realizacje powstałe we współpracy z akademią sztukaterii, a wśród nich m.in.:

http://www.bialypalac.pl/

http://www.golebiewski.pl/mikolajki

http://www.grandlubicz.pl/

http://www.hotel-aurora.pl/

http://hoteldana.pl/

http://www.hotelczarnypotok.pl/

http://www.palacmortegi.pl/

http://www.palacsaturna.pl/

Akademia sztukaterii opiera współpracę z inwestorem na wielu płaszczyznach. Na wszystkich etapach realizacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, konsultuje projekt, doradza i udziela profesjonalnego wsparcia technicznego podczas inwestycji. Odkrywa potencjał współczesnej sztukaterii, inspiruje i pomaga znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do charakteru przedsięwzięcia.

W wachlarzu wysokiej jakości produktów znajdą Państwo m.in.: lekkie i łatwe w montażu dekoracyjne listwy przysufitowe, ścienne, przypodłogowe, wykończeniowe,  dekoracyjne detale architektoniczne oraz ekskluzywne kolekcje tradycyjnej sztukaterii gipsowej wykonywane według indywidualnych projektów. W ofercie akademii dostępne są także trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne elementy przeznaczone do ozdabiania elewacji budynków. 

Zapraszamy do współpracy!

Tel:  502 234 570 lub 42 640 70 96

email: biuro@akademiasztukaterii.pl 

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.