Design dla konesera Responsible care

Sztukateria modeluje ściany

Data publikacji: 31-01-2014 Ostatnia aktualizacja: 31-01-2014

I kolejna owocna współpraca z blogiem wnętrzarskim, tym razem z homecreations.pl Smile

Mamy przyjemność zaprezentować wpis:

KNOW HOW | Modelujemy Przestrzeń za Pomocą Kolorów I Wzorów Na Ścianach

Uwaga! Będzie tam też sztukateria (listwy przysufitowe, przypodłogowe i inne)!

 

Autor: homecreations.pl

Myślę, że nieraz zastanawialiście się jakie kolory zastosować we wnętrzach. Nie mówię tu o konkretnej kolorystyce, a raczej o tonacji – iść w jasne, czy ciemne kolory? W ciepłe czy zimne odcienie? Pół biedy, gdy mamy mocno sprecyzowane preferencje a nasze wnętrza są w normie – średniej wielkości, dosyć doświetlone. W takim wypadku wszystko się sprawdzi.

A co jeśli równie mocno lubimy nasycone barwy, co te stonowane, a kolejne pomieszczenia w naszym domu generują kolejne wyzwania? – zbyt mała łazienka, ogromny salon, ciemny hol? Jak dobrać kolor w takich pomieszczeniach, aby optycznie je powiększyć/ocieplić/rozjaśnić? A jeśli nie kolorem zagrać, to jaki inny sposób znaleźć na oddalenie ścian od siebie?

To typowe pytania przy wykończeniówce, a ja postaram się pokrótce przybliżyć Was do prawdy, mojej prawdy – bo każdy będzie miał prawo się z nią nie zgodzić. Jest moja, i ostrzegam – całkiem sprzeczna z powszechnymi teoriami...

Ciąg dalszy TUTAJ!

Zapraszamy też na Facebook: homecreations.pl

http://homecreations.pl/?p=2463

http://homecreations.pl/?p=2463http://homecreations.pl/?p=2463

http://homecreations.pl/?p=2463

Komentarze:Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.