Design dla konesera Responsible care

Nowy konkurs - (nie) TYLKO Szalony barok!

Data publikacji: 16-02-2014 Ostatnia aktualizacja: 18-02-2014

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie foto-obrazkowym.

W zgodzie z obowiązującym trendem w architekturze wnętrz – szalonym barokiem, chcemy wraz z Wami poszukać NAPRAWDĘ nieszablonowych (lub kontrowersyjnych) pomysłów na aranżację wnętrz.

Jeśli coś takiego rzuciło Wam się w oczy, albo sami w swoich domach/projektach zastosowaliście ekstrawaganckie rozwiązania, prześlijcie je do nas na maila blog@akademiasztukaterii.pl lub poprzez wiadomość na Facebooku do 01.03.2014. (z podaniem źródła zdjęcia).

 

Mogą to być niestandardowe zestawienia, soczyste kolory, ciekawe dodatki lub przepych, kicz i karnawał!

 

Z nadesłanych prac stworzymy album i opublikujemy go na Facebooku. Każdy będzie mógł głosować na najbardziej szalony pomysł. Głosowanie potrwa do 12.03.2014.

Wyniki ogłosimy 17 marca 2014 roku. Nagrody prześlemy pocztą.

Autor/ znalazca zdjęcia, które zgromadzi największą ilość „polubień” zostanie nagrodzony bonem o wartości 300 PLN do wykorzystania w Empiku, a dwie następne w kolejności osoby dostaną od nas bony o wartości 100 PLN każdy.

 

Zapraszamy do zabawy!


Przykładowe szaleństwa we wnętrzach

Bocci Lighting
Orac Decor

Komentarze:Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.