Design dla konesera Responsible care

Blog

Klasyka w przyszłości. Wnętrz filmowych ciąg dalszy.

13-01-2014

Jak będziemy mieszkać w przyszłości? Trendsetterzy i analitycy zastanawiają się nad tym od lat. Ale tak naprawdę ciężko to przewidzieć, zwłaszcza w naszych czasach, gdzie nowe technologie potrafią często odwrócić lub kompletnie przedefiniować ustalony porządek rzeczy. akademia sztukaterii czasami snuje rozważania na takie poważne tematy  i postanowiła odgadnąć takie architektoniczno-wnętrzarskie trendy na podstawie filmów science fiction. Szczególną uwagę zwróciliśmy na film Tron: Dziedzictwo, w którym urzekły nas wnętrza „bezpieczngo domu bohatera”. Ten styl nazwaliśmy future glamour.»

Sztukateria w tle

27-12-2013

  Z tym, że sztukateria jest bardzo szlachetnym i niezwyłkym detalem architektonicznym już dawno się zgodziliśmy  Dziś przyjrzymy się listwom i rozetom obecnym w tle...sesji reklamowych.  »

Wyniki konkursu akademia.sztukaterii.BLOG!

16-12-2013

Uwaga, uwaga! Oto wyniki konkursu na blogowy wpis o detalu architektonicznym!»

Nie - przerwane wnętrza, czyli akademia sztukaterii na planie filmowym u Almaovara

10-12-2013

Nie zawsze będziemy pisać o sztukaterii i detalu, bo chcemy aby ten blog dotyczył wielu ciekawych zjawisk związanych z architekturą i designem. Dlatego właśnie dziś przedstawiamy Wam opowieść o wnętrzach filmowych. Jako pierwsze na celowniku znalazły się "Przerwane objęcia" Pedro Almadovara.»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.