Design dla konesera Responsible care

Blog

Sztukateria modeluje ściany

31-01-2014

I kolejna owocna współpraca z blogiem wnętrzarskim, tym razem z homecreations.pl  Mamy przyjemność zaprezentować wpis: KNOW HOW | Modelujemy Przestrzeń za Pomocą Kolorów I Wzorów Na Ścianach Uwaga! Będzie tam też sztukateria (listwy przysufitowe, przypodłogowe i inne)!»

Sztukateria w jadalni

30-01-2014

Nasz konkurs "Rola detalu architektonicznego we wnętrzu" miał na celu też stałą współpracę z blogerami. Dziś zapraszamy do lektury bloga Wnętrza Zewnętrza. Lojalnie uprzedzamy, że występuje tam też sztukateria  »

Szalony barok – nowy trend we wnętrzach. Kolekcja francuska w akademii sztukaterii

19-01-2014

Za nami pierwsze ważne targi dla branży wyposażenia wnętrz - Heimtextil we Frankfurcie. akademia sztuklaterii też tam była, by podpatrzeć, a właściwie potwierdzić nadchodzące trendy. Szukaliśmy odpowiedzi na „odwieczne” pytania: co będzie modne w najbliższych latach, jak będziemy mieszkać, jakimi kolorami się otaczać oraz jakie dodatki kupować? Tegoroczna edycja, pierwszy raz od kilku lat, napawa prawdziwym optymizmem. Mamy tu na myśli kolory i faktury materiałów. Chyba wszyscy zaczynają wierzyć w początek końca kryzysu. Tak jakby to właśnie soczyste barwy i tkaniny w kwiaty miały nas wyrwać z marazmu i stagnacji gospodarczej. I dobrze, niech tak będzie!»

Sztukateria i kolor roku 2014!

15-01-2014

Dziś krótki wpis, ale dużo zdjęć. Po wnętrzach przyszłości pora na trochę bliższy trend, bo kolorystyczny na 2014 rok. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.