Design dla konesera Responsible care

Blog

Sztukateria i kolor roku 2014!

15-01-2014

Dziś krótki wpis, ale dużo zdjęć. Po wnętrzach przyszłości pora na trochę bliższy trend, bo kolorystyczny na 2014 rok. »

Klasyka w przyszłości. Wnętrz filmowych ciąg dalszy.

13-01-2014

Jak będziemy mieszkać w przyszłości? Trendsetterzy i analitycy zastanawiają się nad tym od lat. Ale tak naprawdę ciężko to przewidzieć, zwłaszcza w naszych czasach, gdzie nowe technologie potrafią często odwrócić lub kompletnie przedefiniować ustalony porządek rzeczy. akademia sztukaterii czasami snuje rozważania na takie poważne tematy  i postanowiła odgadnąć takie architektoniczno-wnętrzarskie trendy na podstawie filmów science fiction. Szczególną uwagę zwróciliśmy na film Tron: Dziedzictwo, w którym urzekły nas wnętrza „bezpieczngo domu bohatera”. Ten styl nazwaliśmy future glamour.»

Sztukateria w tle

27-12-2013

  Z tym, że sztukateria jest bardzo szlachetnym i niezwyłkym detalem architektonicznym już dawno się zgodziliśmy  Dziś przyjrzymy się listwom i rozetom obecnym w tle...sesji reklamowych.  »

Wyniki konkursu akademia.sztukaterii.BLOG!

16-12-2013

Uwaga, uwaga! Oto wyniki konkursu na blogowy wpis o detalu architektonicznym!»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.