Design dla konesera Responsible care

Blog

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zwycięski wpis konkursowy akademia.sztukaterii.BLOG

24-03-2014

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że echa naszego konkursu są wciąż mocne. Nasz partner magazyn  Dobrze Mieszkaj właśnie opublikował w swoim serwisie zwycięski wpis blogowy autorstwa Magdaleny Sobuli z Pracowni Projektowej Pe2/ wnetrzarka.blogspot.com»

Sztukateria ponadczasowa

14-03-2014

Ostatnio prezentowaliśmy tutaj w większości dosyć niestandardowe rozwiązania (np. szalony barok). Ale nie zapominajmy, że sztukateria ma wiele twarzy. Dzisiaj przypominamy jej klasyczne oblicze, czyl tzw. wersja crème de la crème . Takie właśnie ujęcie ukazało się w artykule w serwisie interentowym magazynu Weranda.»

Nowy konkurs - (nie) TYLKO Szalony barok!

16-02-2014

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie foto-obrazkowym. W zgodzie z obowiązującym trendem w architekturze wnętrz – szalonym barokiem, chcemy wraz z Wami poszukać NAPRAWDĘ nieszablonowych (lub kontrowersyjnych) pomysłów na aranżację wnętrz.»

Rozeta inspiruje albo: Co inspiruje rozetę?

11-02-2014

„Zdradliwa wena, raz jest, raz jej nie ma” – tak śpiewał kiedyś Kaliber 44, i chyba nie ma lepszego podsumowania rozterek artystów. Na pewno, każdy twórca (ale też każdy z nas), choć raz, musiał się zmierzyć z totalnym brakiem zapału twórczego. Co wtedy robić?  akademię sztukaterii w tym temacie interesuje przede wszystkim zagadnienie krążących inspiracji. Każdy przedmiot, wydarzenie bądź zjawisko przypadkowo zauważone, może stać się zaczątkiem nowego natchnienia (tak, jesteśmy dziś niezwykle górnolotni ). Nasze rozważania o źródłach wpływu i wzajemnym przenikaniu się pomysłów zawężyliśmy do detali architektonicznych, z głównym naciskiem na rozety i małym wyjątkiem dla kolekcji francuskiej.»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.