Design dla konesera Responsible care

Blog

Monochromatycznie i sztukateryjnie

26-06-2014

  Ostatnio, przeszukując Internet, choć chyba lepiej powiedzieć - poszukując inspiracji w sieci, natrafiliśmy na ciekawy, przynajmniej naszym skromnym zdaniem, trend.   Nazwaliśmy go roboczo - „mono”. Jesteście ciekawi wyjaśnienia? Zapraszamy do lektury.»

Obsesja detalu – czyli filmowe wnętrza Wesa Anderson

30-05-2014

  Tę opowieść, można by zacząć tak: Kiedy reżyser staje się architektem wnętrz, to stworzone przez niego światy stają się równorzędnymi bohaterami filmu, a nie tylko tłem wydarzeń. Tak jest na pewno, w przypadku naszego dzisiejszego bohatera, Wesa Andersona ( m.in. „Kochankowie z księżyca”, „Genialny klan”, „Grand Budapest Hotel”). »

Hollywood Regency & California Style, czyli kolejny odcinek cyklu „Filmowe wnętrza”

24-04-2014

Tym razem pewien film – już, już zdradzamy tytuł – Samotny mężczyzna – sprowokuje u nas na blogu rozważania o pewnym architektonicznym stylu, zwanym Hollywood Regency.»

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zwycięski wpis konkursowy akademia.sztukaterii.BLOG

24-03-2014

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że echa naszego konkursu są wciąż mocne. Nasz partner magazyn  Dobrze Mieszkaj właśnie opublikował w swoim serwisie zwycięski wpis blogowy autorstwa Magdaleny Sobuli z Pracowni Projektowej Pe2/ wnetrzarka.blogspot.com»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.