Design dla konesera Responsible care

Blog

Sztukateria 100 pytań! Nowy projekt konsultacji i spotkań z akademią sztukaterii!

18-11-2014

  "Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć" A. Einstein.»

O designie, detalu, sztukaterii, które połączył street art

14-10-2014

Rozmowa z Marcinem Wilkoszewskim, artystą graffiti, twórcą i wykonawcą limitowanej kolekcji rozet graffiti, która powstała dla akademii sztukaterii na Łódź Design Festival 2014.»

Detal i sztukateria w Łodzi

26-09-2014

Dzisiejszy wpis będzie miał charakter lokalny. Tak, już teraz wiadomo, że jesteśmy z Łodzi  I to miasto od zawsze nas fascynuje i inspiruje. Teraz powodów mamy jeszcze więcej. Po pierwsze, nasz projekt edukacyjny Tak dla Sztukaterii 100 Kamienic walczy o realizację w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Łodzi. Po drugie, wielkimi krokami zbliża się Łódź Design Festiwal, na którym zaprezentujemy się w ramach wystawy House of Tomorrow. To wszystko skłoniło nas do napisania kilku słów więcej o sztukaterii...właśnie w Łodzi. A dokładniej, w Muzeum Sztuki w Łodzi, które ma swą siedzibę w jednym z najbardziej efektownych budynków miasta, dawnym Pałacu Poznańskich (w 2008 roku rozpoczęła się gruntowana renowacja obiektu - wnętrza i elewacja). »

Tak dla Sztukaterii 100 kamienic!

22-08-2014

Środowisko skupione wokół Akademii Sztukaterii rozpoczęło właśnie nowy projekt edukacyjny.  Wszystko, jak zawsze u nas, zaczęło się od detalu... »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.