Design dla konesera Responsible care

Blog

O designie, detalu, sztukaterii, które połączył street art

14-10-2014

Rozmowa z Marcinem Wilkoszewskim, artystą graffiti, twórcą i wykonawcą limitowanej kolekcji rozet graffiti, która powstała dla akademii sztukaterii na Łódź Design Festival 2014.»

Detal i sztukateria w Łodzi

26-09-2014

Dzisiejszy wpis będzie miał charakter lokalny. Tak, już teraz wiadomo, że jesteśmy z Łodzi  I to miasto od zawsze nas fascynuje i inspiruje. Teraz powodów mamy jeszcze więcej. Po pierwsze, nasz projekt edukacyjny Tak dla Sztukaterii 100 Kamienic walczy o realizację w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Łodzi. Po drugie, wielkimi krokami zbliża się Łódź Design Festiwal, na którym zaprezentujemy się w ramach wystawy House of Tomorrow. To wszystko skłoniło nas do napisania kilku słów więcej o sztukaterii...właśnie w Łodzi. A dokładniej, w Muzeum Sztuki w Łodzi, które ma swą siedzibę w jednym z najbardziej efektownych budynków miasta, dawnym Pałacu Poznańskich (w 2008 roku rozpoczęła się gruntowana renowacja obiektu - wnętrza i elewacja). »

Tak dla Sztukaterii 100 kamienic!

22-08-2014

Środowisko skupione wokół Akademii Sztukaterii rozpoczęło właśnie nowy projekt edukacyjny.  Wszystko, jak zawsze u nas, zaczęło się od detalu... »

Nowy wspaniały świat detalu? akademia sztukaterii na Łódź Design Festiwal 2014

29-07-2014

  Mamy przyjemność ogłosić, że ponownie zostaliśmy partnerem Łódź Design Festiwal, który w tym roku będzie trwał od 9-19 października. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.