Design dla konesera Responsible care

Blog

Nowy konkurs wielkanocny - FOTOposzukiwacze. Wszystkie kolory sztukaterii.

29-03-2015

Lubisz piękne wnętrza? Śledzisz najnowsze trendy? Poszukujesz niestandardowych rozwiązań? Zauważasz nieoczywiste detale? Jeśli, choć na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK, nasz nowy konkurs jest właśnie dla WAS! »

Najważniejsze są możliwości! Nowości w dekoracji ścian!

05-02-2015

Znamy już kolor 2015 roku (pisaliśmy o Marsali w poprzednim wpisie). Pojawiają się też wciąż nowe publikacje o tym, jakie trendy będą dominujące we wnętrzach w 2015 roku. Oczywiście, warto je znać, ale nam przyszła do głowy inna myśl:  Sam w sobie trend nie jest istotny. Najważniejsze jest odkrywania możliwości, które się za nim kryją!  »

Rozeta 2015 roku - Miss Marsala Graffiti!

30-12-2014

  2014 rok już się kończy. Wszyscy robią podsumowania. A my odwrotnie. akademia sztukaterii już patrzy w przyszłość, na rok 2015. Na razie analizujemy go pod kątem trendów kolorystycznych. A słowem kluczem jest Marsala. »

Sztukateria 100 pytań! Nowy projekt konsultacji i spotkań z akademią sztukaterii!

18-11-2014

  "Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć" A. Einstein.»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.