Design dla konesera Responsible care

Blog

Elementarz Home Stagingu

26-10-2017

Autorką artykułu jest Aleksandra Kaczanowska - pasjonatka aranżacji wnętrz. Home Staging to idea metamorfozy wnętrz, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Tam w latach siedemdziesiątych, właścicielka firmy projektującej wnętrza – Barbara Schwarz, odkryła jak ważny w procesie sprzedaży jest sposób profesjonalnego zaprezentowania danej inwestycji. »

Detale w łazience - jak mogą zmienić całe pomieszczenie?

27-09-2017

Sztukateria to elegancka i stylowa dekoracja ścian, która wnosi do wnętrza romantyczny, nieco pałacowy  klimat. Choć do niedawna niechciana w łazience, dziś jest jedną z efektywniejszych jej ozdób. Te klasyczne, stonowane zdobienia pomogą Ci odprężyć się po całym dniu ciężkiej pracy i nabrać witalności na kolejny. Bo to właśnie tu - w łazience - kładziesz się w wannie wypełnionej po brzegi ciepłą wodą i odpoczywasz. Czemu by nie w otoczeniu pięknej, łazienkowej sztukaterii? »

AWANGARDOWE WAKACJE! NOWY FOTO KONKURS!

30-06-2017

Skoro 2017 rok jest rokiem awangardy, to te wakacje też są awangardowe. Pokażcie nam jak  bardzo  Każdy z Was, na pewno ma aparat z telefonem, a więc każdy z Was może wziąć udział w naszym konkursie (to już 3 edycja). Wystarczy przesłać nam zdjęcie czegoś nieoczywistego. Może to być detal, cały budynek, strój, potrawa, osoba, danie, napis, graffiti lub instalacja. Jednym słowem wszystko, co wyda Wam się odważne i nowe podczas wakacyjnych podróży! »

Nowy FOTO konkurs - Wnętrza Kobiet

07-03-2017

Czy istnieje coś takiego jak kobiece wnętrze? Czy są to wnętrza tylko dla kobiet, czy po prostu zaprojektowane przez kobiety? Jesteśmy ciekawi jaka jest Wasza definicja "kobiecego wnętrza"? Dlatego akademia sztukaterii przygotowała dla Was prosty konkurs z nagrodami. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.