Design dla konesera Responsible care

Blog

Deko-kominek! Nowy foto konkurs akademii sztukaterii!

04-12-2017

Skoro jest już zima (hu hu ha!) to pora znaleźć domowe sposoby na docieplenie naszych wnętrz. My proponujemy kominek dekoracyjny. Macie takie u siebie? Czekamy na zdjęcia. Nagrody czekają! »

Elementarz Home Stagingu

26-10-2017

Autorką artykułu jest Aleksandra Kaczanowska - pasjonatka aranżacji wnętrz. Home Staging to idea metamorfozy wnętrz, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Tam w latach siedemdziesiątych, właścicielka firmy projektującej wnętrza – Barbara Schwarz, odkryła jak ważny w procesie sprzedaży jest sposób profesjonalnego zaprezentowania danej inwestycji. »

Detale w łazience - jak mogą zmienić całe pomieszczenie?

27-09-2017

Sztukateria to elegancka i stylowa dekoracja ścian, która wnosi do wnętrza romantyczny, nieco pałacowy  klimat. Choć do niedawna niechciana w łazience, dziś jest jedną z efektywniejszych jej ozdób. Te klasyczne, stonowane zdobienia pomogą Ci odprężyć się po całym dniu ciężkiej pracy i nabrać witalności na kolejny. Bo to właśnie tu - w łazience - kładziesz się w wannie wypełnionej po brzegi ciepłą wodą i odpoczywasz. Czemu by nie w otoczeniu pięknej, łazienkowej sztukaterii? »

AWANGARDOWE WAKACJE! NOWY FOTO KONKURS!

30-06-2017

Skoro 2017 rok jest rokiem awangardy, to te wakacje też są awangardowe. Pokażcie nam jak  bardzo  Każdy z Was, na pewno ma aparat z telefonem, a więc każdy z Was może wziąć udział w naszym konkursie (to już 3 edycja). Wystarczy przesłać nam zdjęcie czegoś nieoczywistego. Może to być detal, cały budynek, strój, potrawa, osoba, danie, napis, graffiti lub instalacja. Jednym słowem wszystko, co wyda Wam się odważne i nowe podczas wakacyjnych podróży! »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.