Design dla konesera Responsible care

Blog

NOËL & MARQUET : pionierska marka premium dla profesjonalistów

12-06-2019

Premiera nowej marki NOËL & MARQUET zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek nowych produktów, odzwierciedlających zmiany w orientacji firmy. Minimalistyczne gzymsy o różnorodnych zastosowaniach doskonale wpisują się w najnowsze trendy i zwrot w stronę puryzmu w projektowaniu. Pozwalają na ogromną kreatywność a jednocześnie ich instalacja jest bardzo prosta, ponieważ klienci mają do dyspozycji szereg projektów opracowywanych przez architektów i projektantów regularnie prezentowanych przez NMC jako źródła inspiracji.»

Świąteczny Foto konkurs: Piękne wypieki!

30-11-2018

Smaczne i piękne święta? Każdy o takich marzy! Dlatego mamy mały konkurs mobilizujący! Czekamy na zdjęcia Waszych świątecznych wypieków! Na pewno, takie macie. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy super nagrodami, a raczej prezentami! Czekamy na Wasze zdjęcia! »

Foto konkurs - Lato w mieście

28-06-2018

Miasto. Maszyna. Masa? Czy aby tylko to? Jak dobrze znacie swoje miasta? Czy uważnie obserwujecie te, które odwiedzacie? Przesyłajcie do nas zdjęcia nieoczywistych detali ukrytych w tkance miejskiej, schowanych w zakamarkach ulic i podwórek. Czekamy na Wasze zdjęcia! »

Deko-kominek! Nowy foto konkurs akademii sztukaterii!

04-12-2017

Skoro jest już zima (hu hu ha!) to pora znaleźć domowe sposoby na docieplenie naszych wnętrz. My proponujemy kominek dekoracyjny. Macie takie u siebie? Czekamy na zdjęcia. Nagrody czekają! »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.