Design dla konesera Responsible care

Blog

„Ludzkim głosem” – nowy świąteczny foto konkurs akademii sztukaterii

09-12-2019

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To radosny czas spotkań dla wszystkich członków rodziny, także naszych zwierzaków. Podobno, w tym czasie mogą przemówić ludzkim głosem…Wierzycie w to? »

Nowy konkurs fotograficzny #InspiracjeDoRelaksu

28-06-2019

Wakacje = Relaks i wypoczynek! Inaczej być nie może! Prawda? W jakich miejscach lubicie najbardziej wypoczywać? Jakie są Wasze strefy relaksu? Chcemy je zobaczyć! Dlatego ogłaszamy nowy wakacyjny konkurs fotograficzny #InspiracjeDoRelaksu. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy super nagrodami!»

NOËL & MARQUET : pionierska marka premium dla profesjonalistów

12-06-2019

Premiera nowej marki NOËL & MARQUET zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek nowych produktów, odzwierciedlających zmiany w orientacji firmy. Minimalistyczne gzymsy o różnorodnych zastosowaniach doskonale wpisują się w najnowsze trendy i zwrot w stronę puryzmu w projektowaniu. Pozwalają na ogromną kreatywność a jednocześnie ich instalacja jest bardzo prosta, ponieważ klienci mają do dyspozycji szereg projektów opracowywanych przez architektów i projektantów regularnie prezentowanych przez NMC jako źródła inspiracji.»

Świąteczny Foto konkurs: Piękne wypieki!

30-11-2018

Smaczne i piękne święta? Każdy o takich marzy! Dlatego mamy mały konkurs mobilizujący! Czekamy na zdjęcia Waszych świątecznych wypieków! Na pewno, takie macie. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy super nagrodami, a raczej prezentami! Czekamy na Wasze zdjęcia! »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.