Design dla konesera Responsible care

Blog

FOTO konkurs – Pocztówka z domu!

31-07-2020

#pozdrowieniazdomu #wakacjewdomu Dom – jedno z najpiękniejszych słów. Znaczy tak wiele. Trzeba o niego dbać, a „on” na pewno się odwdzięczy. W tych dziwnych pandemicznych czasach doceniliśmy go na nowo. Dlatego czekamy na wakacyjne pocztówki z Waszych domów, mieszkań, balkonów. Pokażcie nam, za co kochacie swoje domy! Czekamy na Wasze foto-pocztówki i pozdrowienia. Najpiękniejsze nagrodzimy!  »

„Ludzkim głosem” – nowy świąteczny foto konkurs akademii sztukaterii

09-12-2019

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To radosny czas spotkań dla wszystkich członków rodziny, także naszych zwierzaków. Podobno, w tym czasie mogą przemówić ludzkim głosem…Wierzycie w to? »

Nowy konkurs fotograficzny #InspiracjeDoRelaksu

28-06-2019

Wakacje = Relaks i wypoczynek! Inaczej być nie może! Prawda? W jakich miejscach lubicie najbardziej wypoczywać? Jakie są Wasze strefy relaksu? Chcemy je zobaczyć! Dlatego ogłaszamy nowy wakacyjny konkurs fotograficzny #InspiracjeDoRelaksu. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy super nagrodami!»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.