Design dla konesera Responsible care

Twórcza instalacja Rocchetto z elementów R60 i Z60 z kolekcji Arstyl by nmc

Data publikacji: 11-07-2016 Ostatnia aktualizacja: 11-07-2016

Akademia sztukaterii,  dystrybutor dekoracji nmc,  zaangażowała się w projekt łódzkiej Fundacji COOL „Podwórko Hilarego” w ramach programu Lechstarter. Stworzenie w centrum miasta kreatywnej przestrzeni współpracy architektów i artystów z mieszkańcami na rzecz pozytywnej zmiany w miejskim otoczeniu zachęciło nas do aktywnego udziału w tej inicjatywie. Dzięki współpracy akademii sztukaterii ze studentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Aleksandrą Kaczanowską w „Podwórku Hilarego” powstała pierwsza, artystyczna instalacja Rochetto prezentująca twórcze wykorzystanie rozet i listew sztukateryjnych na ścianie z cegły. 

 

Rocchetto to projekt mający na celu ukazanie produktu katalowego nmc w nowej odsłonie, dającej szerokie pole działania w zakresie istniejącej formy. Głównym zamierzeniem projektu było ukazanie wariantów kompozycji z kształtów wynikających z podziału, odjęcia bądź dodania elementu istniejącej rozety.

Jak powstawał projekt?

Efekt końcowy:

Zapraszamy na "Podwórko Hilarego"!


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.