Design dla konesera Responsible care

Rok Awangardy w akademii sztukaterii. Cykl spotkań i warsztatów w Podwórku Hilarego.

Data publikacji: 26-01-2017 Ostatnia aktualizacja: 26-01-2017

Akademia sztukaterii organizuje w Roku Awangardy cykl spotkań i kreatywnych warsztatów w Podwórku Hilarego (Łódź, ul. Zachodnia 53) po raz kolejny zaskakując niekonwencjonalnym i nowatorskim spojrzeniem na współczesną sztukaterię.

Tematem przewodnim pierwszego spotkania "Faktor(ja) Detalu", które odbyło się w ubiegłą sobotę (21.01.2017) był detal i jego różnorodne oblicza. Maria Nowakowska - autorka książki „Łódzki detal. Przewodnik po Łodzi szlakami detali architektonicznych” zaprezentowała fasady najpiękniejszych, łódzkich kamienic. Architekt - Wojciech Borowczyk przedstawił najciekawsze detale światowej architektury, zaś blogerka Ula Michalak opowiedziała o praktycznym zastosowaniu sztukaterii we własnych wnętrzach. Dopełnieniem inspirującego spotkania były warsztaty, podczas których uczestnicy mieli możliwość spersonifikowania detali i tworzenia karnawałowych masek ze sztukaterii. Na łodzian szukających profesjonalnych porad projektowych czekała Zuzanna Jakubowska-Adamczyk - architekt, która bezpłatnie podpowiadała jak funkcjonalnie aranżanżować przestrzeń.    


Wkrótce kolejne spotkania, aby dowiedzieć się więcej warto odwiedzić profil Podwórka Hilarego na FB www.facebook.com/Podworko-Hilarego 


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.