Design dla konesera Responsible care

Oświetleniowe listwy dekoracyjne – trend, który dodaje ciepła każdemu wnętrzu

Data publikacji: 23-05-2017 Ostatnia aktualizacja: 30-05-2017

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie we wnętrzu tworzy wyjątkowy klimat i znacząco wpływa na komfort jego użytkowania oraz na samopoczucie mieszkańców. Oświetlenie dekoracyjne i akcentujące pozwala wyeksponować wybrane detale wnętrza i wydobyć barwę, strukturę oraz kształt oświetlanego przedmiotu. Jednym z najgorętszych trendów oświetleniowych na 2017 rok są ścienne i sufitowe dekoracyjne listwy oświetleniowe idealnie przystosowane do montażu diod LED. Tak zainstalowane światło wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat. 

Sufitowe i ścienne dekoracyjne listwy oświetleniowe są wdzięcznym i prostym w montażu  materiałem, który w połączeniu ze światłem stanowi efektowny i funkcjonalny element wystroju wnętrza. Urok takiej aranżacji wynika z jej prostoty i praktyczności. Dotychczas, aby podświetlić sufit konieczne było jego podwieszenie na przymocowanych do stelaża płytach gipsowo-kartonowych. Wymagało to wynajęcia fachowca, kilkudniowych prac remontowych i sporych kosztów. Dziś dzięki specjalnym oświetleniowym listwom taki rezultat można uzyskać w kilka godzin.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy do swojej oferty przysufitowe, dekoracyjne listwy oświetleniowe, które przeznaczone są do montażu oświetlenia LED. Taka oprawa świetlna pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz jak i podkreśla styl tych klasycznych. – mówi Anna Rejniak, właścicielka akademii sztukaterii.

Sufit jest coraz bardziej docenianą przestrzenią w aranżacji wnętrz. Często decyduje o spójności i sukcesie całej kompozycji. Strumień światła płynący z sufitu i ścian wykończonych listwami dekoracyjnymi sprzyja relaksowi i wprowadza pożądaną w każdym domu atmosferę ciepła. Zaletą zastosowania oświetlenia diodowego LED jest także jego energooszczędność i zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

   

   


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.