Design dla konesera Responsible care

Kupując sztukaterię wybieraj odpowiedzialnie! Produkty NMC - w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii.

Data publikacji: 28-09-2016 Ostatnia aktualizacja: 03-10-2016

Akademia sztukaterii, dystrybutor dekoracji NMC zachęca do zakupu sztukaterii produkowanej w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Przekonaj się jak NMC dba o środowisko i wybieraj odpowiedzialnie!

         

NMC jako jedna z pierwszych średnich firm w Belgii przyjęła zasady międzynarodowego programu Responsible Care dla branży chemicznej i podejmuje 10 wyzwań społecznej odpowiedzialności działając zgodnie z zasadami programu  "Odpowiedzialność i Troska".

Już w 1988 roku dobrowolnie zaprzestała stosowania CFC i HCFC (wodoro- i chlorofluorowęglowodory) i zapoczątkowała recykling praktycznie 100 procent odpadowych materiałów polietylenowych i polistyrenowch z własnej produkcji. 

Począwszy od 2012 roku, wybrała świadomie produkcję nowego rodzaju pianek z wysokim udziałem bio-surowców, współpracując z wyselekcjonowanymi dostawcami i poddała je certyfikacji jako pierwszych w Europie w akredytowanych instytucjach badawczych. 

NMC podąża za jakością i ekologią od wielu lat i będzie to czynić w przyszłości, bo Natury nie da się kupić, Naturę trzeba ratować od zagłady. Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.