Design dla konesera Responsible care

Dekoracyjny portal kominkowy – stwórz z akademią sztukaterii klimat na długie, zimowe wieczory…

Data publikacji: 06-02-2018 Ostatnia aktualizacja: 06-02-2018

Imitacja kominka jest alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania, którego nie możemy zastosować w mieszkaniach. Portal kominkowy stworzony z elementów DOMOSTYL od akademii sztukaterii możemy w prosty sposób zamontować w dowolnym miejscu. Taka koncepcja ozdobi wnętrze i wprowadzi do niego przytulny, ciepły klimat. 

Dekoracyjny kominek nie wymaga dużych nakładów pracy i finansów, a pozwala stworzyć namiastkę tego urokliwego elementu wystroju w salonie czy sypialni. W jego wnętrzu wystarczy ustawić  świece, aby prawdziwy ogień umilał długie,  zimowe i jesienne wieczory. Można także wypełnić ten fragment ściany cegłą, ozdobną tapetą, miękką tkaniną, pikowanym materiałem lub patchworkowymi kaflami, aby wykreować wyjątkowy i stylowy dekor.  Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki i ogranicza nas w tym wypadku jedynie wyobraźnia.

Akademia sztukaterii - dystrybutor dekoracji nmc® rekomenduje nowatorskie, ale bardzo  proste, ekonomiczne i trwałe rozwiązanie, aby portal kominkowy wykonać przy użyciu elementów z kolekcji DOMOSTYL. To niezwykle wytrzymała na czynniki zewnętrze, odporna na wilgoć oraz zapewniająca długotrwały, niezmienny wygląd kolekcja pierwotnie przeznaczona do dekoracji elewacji. Trwałość, lekkość oraz łatwość montażu umożliwia także zastosowanie na ścianie w pomieszczeniu i zmontowanie oryginalnej obudowy kominkowej.

W ofercie DOMOSTYL są między innymi gzymsy, zworniki i inne elementy w wielu wariantach, dzięki którym możemy stworzyć zarówno prostą, nowoczesną konstrukcję kominka jak i klasyczną, stylizowaną.

 

Krótki film instruktażowy:

https://www.facebook.com/akademiasztukaterii/videos/1931465943533479/

        


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.