Design dla konesera Responsible care

Anna Rejniak wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce

Data publikacji: 06-12-2017 Ostatnia aktualizacja: 07-12-2017

Anna Rejniak - właściciel marki akademii sztukaterii rozszerza swoje działania w zakresie designu i wyjątkowych aranżacji. Została wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce. Unikatowy produkt, który zachwycił miłośników DIY w Stnach Zjednoczonych już w styczniu 2018 będzie dostępny także w Polsce (po razpierwszy w Europie)! Zapraszamy na www.ilovesaltwash.pl 

Saltwash®  to łatwy w użyciu, całkowicie organiczny proszek zawierający naturalną sól morską, który po zmieszaniu z dowolnym rodzajem farby nadaje malowanej powierzchni wyjątkową fakturę i autentyczny vintage look. W trzech prostych krokach pozwala uzyskać naturalny efekt erozji wywołanej wieloletnim działaniem słońca i morskiego powietrza.Saltwash®  idealnie sprawdza się w zastosowaniu na meblach, ale umożliwia także nadanie unikatowego wyglądu ścianom, podłogom, dodatkom czy tkaninom.  Można aplikować go na drewno, laminaty, szkło, tkaniny, tworzywa sztuczne i wiele innych materiałów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dzięki zawartości prawdziwej soli morskiej szybko schnie (trójwymiarowo) i wykazuje doskonałą przyczepność. Proszek Saltwash® dodany do farby dowolnego rodzaju, koloru czy wykończenia tworzy z nią integralny i gotowy do użytku produkt.

„Saltwash to wiatr, słońce i morska bryza ukryte w puszce, które możecie uwolnić w dowolnym miejscu, gdziekolwiek jesteście. Powiew bryzy możecie mieć obok siebie przez cały rok, malując szafkę, fragment ściany lub dowolny element dekoracyjny… Zainspiruj się naturą, obudź czar wakacyjnych wspomnień i wprowadź ten cudowny klimat do swojego domu.” – mówi Anna Rejniak , wyłączny dystrybutor Saltwash® w Polsce.

  

Historia Saltwash® 

Saltwash® został wynaleziony przez parę nowożeńców Jaime i Carol Hunter w ich małym warsztacie na wybrzeżu Karoliny Północnej. Inspiracją dla stworzenia Saltwash® mającego odtwarzać następującą z czasem erozję malowanych powierzchni, często widoczną na werandach i meblach nadmorskich domków w ich miejscowości, było znajdującesię na wyciągnięcie ręki morze. Po długim okresie pracy nad starymi, drewnianymi i malowanymi meblami zrezygnowali z poszukiwania antyków, które często miały wygórowane ceny i nierzadko były pokryte farbą zawierająca ołów. Rozpoczęli pracę nad formułą, która mogłaby w łatwy i szybki sposób nadawać meblom i powierzchniom „vintage look”, taki sam jaki powstaje w wyniku wieloletniego oddziaływania słońca i słonego, morskiego powietrza…


Produkt jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i nie zawiera lotnych związków organicznych.


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.