Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Nowy konkurs świąteczny! ICON STORY by akademia sztukaterii!

25-11-2015

Nasz świat to historie. Każdy tworzy swoją, a potem wszystkie razem się przeplatają. W naszym nowym konkursie czekamy na Wasze opowieści i ich graficzne interpretacje na panelu ICON. »

Nowości w listwach przypodłogowych od akademii sztukaterii

28-10-2015

Listwy przypodłogowe stanowią bardzo ważny detal wykończenia wnętrz. Oprócz oczywistych funkcji estetycznych pełnią także ważne funkcje praktyczne. Ten niepozorny fragment na styku podłogi i ściany warto wykorzystać do wyeksponowania podłogi oraz spojenia wnętrza dyskretnym akcentem, który dopełni styl całego mieszkania lub domu. W ofercie akademii sztukaterii pojawiły się nowości – listwy przypodłogowe z kolekcji Wallstyl z serii finished, które nie wymagają już malowania, bo są białe w całej masie.»

Prezentacja akademia sztukaterii na "Łódzkich spotkaniach z architekturą"

25-09-2015

Akademia sztukaterii podczas "Łódzkich spotkań z architekturą" w hotelu Andel's zaprezentowała swoje nowości: listwy przypodłogowe z kolekcji Wallstyl z serii finished. Dzięki zastosowaniu nowego procesu produkcji listwy są białe w całej masie i nie wymagają już malowania. Łatwo się czyszczą i są w 100% odporne na UV, wilgoć i uderzenia. »

Akademia sztukaterii zaprasza na "Łódzkie spotkania z architekturą".

16-09-2015

Akademia sztukaterii partner i wystawca "Łódzkich spotkań z architekturą" zaprasza architektów i projektantów 24 września o godzinie 10:00 do hotelu Andel's przy ul. Ogrodowej 17 w Łodzi. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.