Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Akademia sztukaterii najlepszym partnerem w inwestycjach

26-02-2016

Akademia sztukaterii to wiodąca marka na rynku sztukaterii. Od ponad dwudziestu lat dostarcza wysokiej jakości sztukaterie renomowanych, europejskich producentów, oferując bardzo szeroki asortyment produktów w każdej dostępnej technologii (od poliuretanu do gipsu). Akademia sztukaterii jest niekwestionowanym liderem w zakresie realizacji dużych inwestycji tj. hotele, pensjonaty, domy weselne, kluby, restauracje oraz inne obiekty przestrzeni publicznej.»

Akademia sztukaterii ponownie włącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

04-01-2016

Akademia sztukaterii ponownie gra z Wielkieą Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytację podarowaliśmy ręcznie malowany panel z kolekcji ICON STORY http://aukcje.wosp.org.pl/recznie-malowany-panel-scienny-icon-story-i2618807 »

Świąteczne życzenia od akademii sztukaterii

21-12-2015

Akademia sztukaterii życzy Wesołych Świąt!»

Pomaganie przez kupowanie - świąteczny sklep internetowy akademii sztukaterii.

01-12-2015

Właśnie uruchomiliśmy dla Was świąteczny sklep internetowy. Od teraz, robiąc zakupy w naszym e-sklepie przez portal FaniMani https://fanimani.pl/partner/akademia-sztukaterii/ możecie wspierać dowolnie wybraną organizację charytatywną. Aż 7% wartości Waszego zamówienia trafi na jej konto.»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.