Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Twórcza instalacja Rocchetto z elementów R60 i Z60 z kolekcji Arstyl by nmc

11-07-2016

Akademia sztukaterii,  dystrybutor dekoracji nmc,  zaangażowała się w projekt łódzkiej Fundacji COOL „Podwórko Hilarego” w ramach programu Lechstarter. Stworzenie w centrum miasta kreatywnej przestrzeni współpracy architektów i artystów z mieszkańcami na rzecz pozytywnej zmiany w miejskim otoczeniu zachęciło nas do aktywnego udziału w tej inicjatywie. Dzięki współpracy akademii sztukaterii ze studentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Aleksandrą Kaczanowską w „Podwórku Hilarego” powstała pierwsza, artystyczna instalacja Rochetto prezentująca twórcze wykorzystanie rozet i listew sztukateryjnych na ścianie z cegły. »

Wyjątkowe materiały do dekoracji elewacji od akademii sztukaterii.

15-06-2016

Stwórz  indywidualany  i  niepowtarzalny charakter  budynku   dzięki  elementom  do  dekoracji  elewacji  od akademii sztukaterii!»

Prezenty na Dzień Dziecka od akademii sztukaterii.

16-05-2016

Akademia sztukaterii już teraz świętuje Dzień Dziecka  i z tej okazji każdy zakup premiuje specjalnym prezentem dla małych pociech - pianką do pływania Hello Kitty w kolorze różowym*.  »

Akademia sztukaterii prosi o głosowanie na projekt "Podwórko Hilarego"

09-05-2016

Akademia sztukaterii wspiera projekt "Podwórko Hilarego" i prosi swoich sympatyków o zagłosowanie na stronie: http://urbanforms.org/lechstarter?projekt=130-podworko-hilarego »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.