Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Szalony barok – nowy trend we wnętrzach. Kolekcja francuska w akademii sztukaterii

19-01-2014

Za nami pierwsze ważne targi dla branży wyposażenia wnętrz - Heimtextil we Frankfurcie. akademia sztuklaterii też tam była, by podpatrzeć, a właściwie potwierdzić nadchodzące trendy. Szukaliśmy odpowiedzi na „odwieczne” pytania: co będzie modne w najbliższych latach, jak będziemy mieszkać, jakimi kolorami się otaczać oraz jakie dodatki kupować? Tegoroczna edycja, pierwszy raz od kilku lat, napawa prawdziwym optymizmem. Mamy tu na myśli kolory i faktury materiałów. Chyba wszyscy zaczynają wierzyć w początek końca kryzysu. Tak jakby to właśnie soczyste barwy i tkaniny w kwiaty miały nas wyrwać z marazmu i stagnacji gospodarczej. I dobrze, niech tak będzie!»

Wyniki konkursu akademia.sztukaterii.BLOG!

16-12-2013

Uwaga, uwaga! Oto wyniki konkursu na blogowy wpis o detalu architektonicznym!»

akademia sztukaterii z tytułem Design dla Konesera

06-12-2013

Z wielką dumą informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę ekspertów miesięcznika Dobre Wnętrze w plebiscycie Design dla Konesera 2013 w kategorii "Materiały na ściany i podłogi , blaty do kuchni i łazienki" dla dekoracji marki akademia sztukaterii. »

Zapraszamy do udziału w licytacji najlepszych zdjęć z konkursu "Sztukateria jest kobietą"

22-11-2013

Przedmiotem aukcji jest dwudzieścia najlepszych zdjęć prezentowanych w ramach wystawy "Sztukateria jest kobietą". Wystawę tworzyły prace  wyróżnione spośród wszystkich zgłoszonych do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pod tym samym tytułem. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.