Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Rozeta spersonalizowana - Konkurs zakończony!

16-04-2014

Z przyjemnością informujemy, że rozeta spersonalizowana (z naszego kwietniowego konkursu) jest już gotowa. Zwycięski projekt: Aneta Subocz Wykonanie:bombastickz Jeszcze raz gratulujemy!»

Warsztaty i ekspozycja: Zderzenie sztukaterii i w domEXPO w Opolu + wystawa: Sztukateria jest kobietą

11-03-2014

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej nowej ekspozycji współczesnej sztukaterii. Od końca marca, przez 6 miesięcy będziemy "ciałem i duchem" obecni w domEXPO Opole.»

Nowy konkurs - (nie) TYLKO Szalony barok!

16-02-2014

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie foto-obrazkowym. W zgodzie z obowiązującym trendem w architekturze wnętrz – szalonym barokiem, chcemy wraz z Wami poszukać NAPRAWDĘ nieszablonowych (lub kontrowersyjnych) pomysłów na aranżację wnętrz.»

akademia sztukaterii - Oferta 2014

20-01-2014

Wszytskie detale do wnętrz w jednym miejscu! akademia sztukaterii to marka stworzona, by zaoferować Państwu wszystkie rodzaje współczesnej sztukaterii. Znajdą tutaj Państwo nowości, renomowane marki, listwy w każdej technologii (od gipsu do poliuretanu). Oprócz tego otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo, techniczne wsprarcie i mnóstwo inspiracji!»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.