Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Detalowy lunch ekspertów akademii sztukaterii w ramach #detalfest

04-10-2017

W dniach 5-8. X odbędzie się w Łodzi pierwszy na świecie Festiwal Detalu Architektonicznego. #Detalfest  będzie trwał równolegle z Łódź Design Festiwal.  akademia sztukaterii w ramach wydarzenia organizuje i zaprasza na Detalowy lunch ekspertów. Spotkanie odbędzie się 6 października w łódzkiej przestrzeni kreatywnej -  Podwórku Hilarego.»

Oświetleniowe listwy dekoracyjne – trend, który dodaje ciepła każdemu wnętrzu

23-05-2017

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie we wnętrzu tworzy wyjątkowy klimat i znacząco wpływa na komfort jego użytkowania oraz na samopoczucie mieszkańców. Oświetlenie dekoracyjne i akcentujące pozwala wyeksponować wybrane detale wnętrza i wydobyć barwę, strukturę oraz kształt oświetlanego przedmiotu. Jednym z najgorętszych trendów oświetleniowych na 2017 rok są ścienne i sufitowe dekoracyjne listwy oświetleniowe idealnie przystosowane do montażu diod LED. Tak zainstalowane światło wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat. »

Zapraszamy na bezpłatne porady architektów w Podwórku Hilarego.

10-03-2017

Akademia sztukaterii zaprasza 21 i 28 marca od 14:00 do 17:00 na bezpłatne porady architektów i konsultacje projektowe do Podwórka Hilarego w Łodzi przy ul. Zachodniej 53.»

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.