Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Wprowadzamy markę NOËL & MARQUET - jakość premium!

12-06-2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie! Wprowadzamy nową markę premium: Noel & Marquet. Nowe gzymsy o różnorodnym zastosowaniu wpisują się doskonale w nową tendencję puryzmu w architekturze wnętrz. Minimalistyczne, wyrafinowane wzornictwo pozwala tworzyć wnętrza w ponadczasowym stylu, proste i zachwycające. I takie właśnie są produkty marki Noel & Marquet!»

Dekoracyjny portal kominkowy – stwórz z akademią sztukaterii klimat na długie, zimowe wieczory…

06-02-2018

Imitacja kominka jest alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania, którego nie możemy zastosować w mieszkaniach. Portal kominkowy stworzony z elementów DOMOSTYL od akademii sztukaterii możemy w prosty sposób zamontować w dowolnym miejscu. Taka koncepcja ozdobi wnętrze i wprowadzi do niego przytulny, ciepły klimat. »

Anna Rejniak wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce

06-12-2017

Anna Rejniak - właściciel marki akademii sztukaterii rozszerza swoje działania w zakresie designu i wyjątkowych aranżacji. Została wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce. Unikatowy produkt, który zachwycił miłośników DIY w Stnach Zjednoczonych już w styczniu 2018 będzie dostępny także w Polsce (po razpierwszy w Europie)! Zapraszamy na www.ilovesaltwash.pl »

Nowe logo akademii sztukaterii na 25-lecie działalności!

04-10-2017

W tym roku obchodzimy 25 lat działalności i pracy z detalem architektonicznym! Z tej okazji dostaliśmy nowe logo   »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.