Akademia Sztukaterii

Design dla konesera Responsible care

Aktualności

Anna Rejniak wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce

06-12-2017

Anna Rejniak - właściciel marki akademii sztukaterii rozszerza swoje działania w zakresie designu i wyjątkowych aranżacji. Została wyłącznym dystrybutorem Saltwash w Polsce. Unikatowy produkt, który zachwycił miłośników DIY w Stnach Zjednoczonych już w styczniu 2018 będzie dostępny także w Polsce (po razpierwszy w Europie)! Zapraszamy na www.ilovesaltwash.pl »

Nowe logo akademii sztukaterii na 25-lecie działalności!

04-10-2017

W tym roku obchodzimy 25 lat działalności i pracy z detalem architektonicznym! Z tej okazji dostaliśmy nowe logo   »

Detalowy lunch ekspertów akademii sztukaterii w ramach #detalfest

04-10-2017

W dniach 5-8. X odbędzie się w Łodzi pierwszy na świecie Festiwal Detalu Architektonicznego. #Detalfest  będzie trwał równolegle z Łódź Design Festiwal.  akademia sztukaterii w ramach wydarzenia organizuje i zaprasza na Detalowy lunch ekspertów. Spotkanie odbędzie się 6 października w łódzkiej przestrzeni kreatywnej -  Podwórku Hilarego.»

Oświetleniowe listwy dekoracyjne – trend, który dodaje ciepła każdemu wnętrzu

23-05-2017

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie we wnętrzu tworzy wyjątkowy klimat i znacząco wpływa na komfort jego użytkowania oraz na samopoczucie mieszkańców. Oświetlenie dekoracyjne i akcentujące pozwala wyeksponować wybrane detale wnętrza i wydobyć barwę, strukturę oraz kształt oświetlanego przedmiotu. Jednym z najgorętszych trendów oświetleniowych na 2017 rok są ścienne i sufitowe dekoracyjne listwy oświetleniowe idealnie przystosowane do montażu diod LED. Tak zainstalowane światło wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat. »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.