Akademia Sztukaterii

Design dla konesera Responsible care

Blog

AWANGARDOWE WAKACJE! NOWY FOTO KONKURS!

30-06-2017

Skoro 2017 rok jest rokiem awangardy, to te wakacje też są awangardowe. Pokażcie nam jak  bardzo  Każdy z Was, na pewno ma aparat z telefonem, a więc każdy z Was może wziąć udział w naszym konkursie (to już 3 edycja). Wystarczy przesłać nam zdjęcie czegoś nieoczywistego. Może to być detal, cały budynek, strój, potrawa, osoba, danie, napis, graffiti lub instalacja. Jednym słowem wszystko, co wyda Wam się odważne i nowe podczas wakacyjnych podróży! »

Nowy FOTO konkurs - Wnętrza Kobiet

07-03-2017

Czy istnieje coś takiego jak kobiece wnętrze? Czy są to wnętrza tylko dla kobiet, czy po prostu zaprojektowane przez kobiety? Jesteśmy ciekawi jaka jest Wasza definicja "kobiecego wnętrza"? Dlatego akademia sztukaterii przygotowała dla Was prosty konkurs z nagrodami. »

Nowy konkurs FOTO! Wnętrze od św. Mikołaja!

30-11-2016

  Zbliżają się Mikołajki i Święta. Dlatego akademia sztukaterii przygotowała dla Was prezenty. »

KONKURS FOTOGRAFICZNY: WAKACJE SZCZEGÓLNE!

01-07-2016

Każdy w Was, na pewno, ma aparat z telefonem, a więc każdy z Was może wiąć udział w naszym konkursie. Wytarczy być czujnym na detal i uchywcić SZCZEGÓLNE połączenia w przestrzeni! »

Galeria

Kontakt z nami

Informacje, współpraca, sprzedaż:
+48 502 234 570

biuro@akademiasztukaterii.pl

Pobierz katalog


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.